11 – Placky, policie, herní předměty, lokace a co se jinam nevešlo

Obecně

Nepotřebujeme vědět, kde vaše postava bydlí a nemusí přebývat stále na stejném místě.

Hra sice běží v termínu hry 24/7, to ale neznamená, že musíte být 24/7 za postavu ve hře. Samozřejmě pro to máte prostor, ale nikdo vás nutit nebude. V praxi to znamená že nemusíte s plackou chodit například do práce (pokud nechcete) nebo odkládat své každodenní povinnosti na úkor hry.

Je však třeba zachovávat jistou konzistenci v tom, odkud kam se postava pohybuje. Proto prosím tam, kde vystoupíte ze hry (sundáte si placku) do hry zase vstupte (nandejte si placku).

Jako příklad si představte, že v noci přijdete domů a sundáte si placku. Ráno nemáte čas po cestě do práce řešit případné divné lidi co budou předstírat, že vás pobodali v metru a proto si placku na cestu do práce nenasadíte a v práci také nebudete v roli. Jak po práci do hry? Dojděte prosím nejdříve tam kde jste ze hry vystoupili a tam si nasaďte placku. Pokud by jste do hry vstoupili po pracovní době například hned v místě vašeho zaměstnání tak se vaše postava prakticky teleportovala, protože včera skončila u vás doma a teď je najednou někde zcela jinde.

Herní placka

Kdo má tuto placku hraje a je za postavu ve hře. Na osoby s plackou můžete reagovat jako na někoho kdo přitahuje vaši pozornost, má zvláštní auru, je vám povědomý .. atd. Nicméně pokud postavu kterou hraje neznáte, je to pro vás stále cizí člověk.

 

Placka Nikdynikde

Osoby s touto plackou mohou interagovat pouze s jinými osobami s touto plackou. Takto označené postavy se pohybují v Nikdynikde. V případě jakýchkoliv výjimek o interakci/viditelnosti to budou dotyční vědět.

 

Placka s očíčkem a číslem

 

Pokud má někdo takovou placku v kombinaci s Herní plackou, nebo plackou Nikdynikde, znamená to, že si na něm lze něčeho všimnout schopností Třetí Oko stupně odpovídajícího číslu na placce. Zeptejte se jeho nebo kontaktujte organizaci.

Pokud má osoba pouze placku s okem a číslem a žádnou jinou, je tato osoba bez Třetího Oka odpovídající síly minimálně neviditelná. V některých případech třeba i nehmotná a podobně. Jedinec pouze s touto plackou bude vědět co se děje a co vidíte, pokud ho spatříte. Tuto placku budou samostatně nosit například duchové.

Symbol oka s číslem se občas může vyskytnout i na předmětech a místech, pokud ovládáte dostatečně silné třetí oko, volejte v tom případě organizaci.

Policie a policejní placka

Ve hře nám působí také herní policie, která vyšetřuje různé přečiny vůči normálnímu světu. Když se vám někdo představí touto plackou (také jak měna je nepadělatelná), je to skutečně herní policista. Chovejte se k němu jak uznáte za vhodné.

Herní předměty

Budou označeny tímto symbolem pokud to jejich velikost dovolí.

Herní lokace

Ještě se můžete setkat po Praze s tímto:

QR CODE pouzivat víte jak. Kdyby byl problém, volejte organizaci a důležité je to číslo 🙂

 

JSEM ORGANIZÁTOR

Pokud na ve hře potkáte někoho s touto páskou, tak tam není. Páska pro orgánizátory co něco chystají zařizují, pozorují a nejsou tam 🙂 Prostě takové informační obláčky a nic víc.

Print Friendly, PDF & Email