Nikdynikde

(neherní informace – čistě pro hráče)

Nikdynikde je paralelní svět existující po boku našeho světa v jiné dimenzi. Na rozdíl od našeho světa nemá pevné definice místa, času a prostoru.

Jsou místa kde se Nikdynikde dotýká našeho světa a dá se do něho snadněji vstoupit. I když ta místa mohou být v našem světě blízko u sebe, v Nikdynikde mohou být tisíce kilometrů od sebe.

V Nikdynikde můžete narazit například na Sličné, Duchy, nebo Duše zemřelých.

Nikdynikde je děsivé místo.

V Nikdynikde se nachází spousta cest. Spousta monster a jiných predátorů. Čarodějové, kteří zkoumají Nikdynikde, vědí že vstupovat tam je velmi nebezpečné.

Do Nikdynikde se na správných místech dá rituálem otevřít portál. Otevřít průchod pomocí evokační magie je pravé mistrovství v tomto umění.

V Nikdynikde dost často funguje čas jinak než v našem světě (tedy je možné že tam strávíte více herního času než čekáte – například přesunem na lokaci bez placky).

Elektronika, mobily, baterky a jiné v Nikdynikde nefungují.

 

Vyřazení v Nikdynikde

Vyřazení v Nikdynikde rozhodně neznamená, že jeden skončí v nemocnici, ale něco ho může najít a sežrat, případně skončí velmi zadlužen a zavázán něčemu, co ho najde a pomůže mu. Nebo rovnou zemře.

Jak se tam dostat ?

Předem oznámíte organizaci, že se budete pokoušet otevřít portál do Nikdynikde. Čím více dopředu budete vstup plánovat, tím větší je pravděpodobnost, že se to povede.
Sdělíte všechny informace, které o tomto vstupu máte, místě kam se chystáte a co tam chcete přibližně dělat.

 

Provedete rituál, projdete portálem (Připnete si placku Nikdynikde).

Co vás tam čeká?

Vždy je dobré vědět, kam jdete, a co vás tam může potkat. V Nikdynikde není těžké potkat něco, co vás bude považovat za dobrý oběd. Když budete mít kliku, nic nenajdete a vrátíte se domu živí, zdraví a plni dojmů z dobrodružství, které jste podnikli.
V Nikdykde také můžete potkat ukryté poklady, zvláštní rostliny, vzácné kovy a jiné prapodivné věci.

Cestovat po Nikdynikde jen tak na blind je velmi nebezpečné.

Print Friendly, PDF & Email